Rozhovory 10.03.2023
Autor: Kamila Stříteská

Jsme připraveni bojovat až do konce, hlásí Hlava

Nejlepším střelcem a zároveň nejproduktivnějším hráčem Litvínova je Nicolas Hlava. Ve čtvrtečním zápase s Třincem si připsal dva góly a jednu asistenci. Vyrovnané utkání dospělo do prodloužení, ve kterém Verva nevyužila početní převahu a Oceláři poté potrestali drobnou chybu.

Nicolasi, byl zápas z vaší strany lepší než ten úvodní?

Myslím si, že ano. Tím, že máme mladší mužstvo a hodně hráčů nemá žádné nebo minimální zkušenosti s play off, tak jsme se v prvním vzájemném utkání rozkoukávali. Druhý zápas už byl z naší strany to pravé play off.

Co bylo klíčové?

V prodloužení jsme dostali přesilovou hru, kterou jsme bohužel nevyužili. Třinec pak využil naší malé chyby. Celé utkání bylo vyrovnané a myslím si, že se nemáme čeho bát a nemáme důvod skládat zbraně. Z ničeho neuhneme a jsme připravení bojovat až do konce.

Předkolo se přesouvá do Litvínova. V jakém jste aktuálně rozpoložení?

Ve výborném. Těšíme se na další zápas a myslím si, že na domácí půdě s podporou našich fanoušků bude utkání víc vygradované. Neuhneme z ničeho a jsme na to připravení.

Je pro vás dobrou zprávou, že jste si pomohli přesilovkami?

V play off jsou opravdu důležité speciální formace. Pomáhá nám to a musíme v tom pokračovat i nadále. 

Konto našeho srdce 15.03.2023

Konto našeho srdce podpořilo lyžařský výcvik dětí z dětského domova

Společně s Martinem Blažkem jsme pořídili skipasy pro skupinu dětí z dětského domova.
Více >
Zápasy - Junioři 14.12.2022

Junioři si z Moravy žádné body nevezou, proti Olomouci padli 4:3

Zápas s posledním týmem tabulky vítězství nepřinesl. První třetina zápasu byla pouze zahřívací. Góly začaly padat až ve druhé třetině, kdy se Olomouci podařilo nahnat náskok 3 branek. Ovšem ne na dlouho. Dva góly padly i ze strany hostů, kdy se podařilo skórovat Hocelíkovi s Bednaříkem. Ve třetí třetině dokonce Litvínov stav vyrovnal. V poslední...
Více >
Zápasy - Junioři 10.12.2022

Junioři dnes prohráli s Pardubicemi

Litvínovským juniorům dnes nepřálo štěstí. Pardubicím se podařilo nad domácími zvítězit 1:5. Odváží si tedy z Litvínova cennou výhru.
Více >