Rozhovory 10.03.2023
Autor: Kamila Stříteská

Jsme připraveni bojovat až do konce, hlásí Hlava

Nejlepším střelcem a zároveň nejproduktivnějším hráčem Litvínova je Nicolas Hlava. Ve čtvrtečním zápase s Třincem si připsal dva góly a jednu asistenci. Vyrovnané utkání dospělo do prodloužení, ve kterém Verva nevyužila početní převahu a Oceláři poté potrestali drobnou chybu.

Nicolasi, byl zápas z vaší strany lepší než ten úvodní?

Myslím si, že ano. Tím, že máme mladší mužstvo a hodně hráčů nemá žádné nebo minimální zkušenosti s play off, tak jsme se v prvním vzájemném utkání rozkoukávali. Druhý zápas už byl z naší strany to pravé play off.

Co bylo klíčové?

V prodloužení jsme dostali přesilovou hru, kterou jsme bohužel nevyužili. Třinec pak využil naší malé chyby. Celé utkání bylo vyrovnané a myslím si, že se nemáme čeho bát a nemáme důvod skládat zbraně. Z ničeho neuhneme a jsme připravení bojovat až do konce.

Předkolo se přesouvá do Litvínova. V jakém jste aktuálně rozpoložení?

Ve výborném. Těšíme se na další zápas a myslím si, že na domácí půdě s podporou našich fanoušků bude utkání víc vygradované. Neuhneme z ničeho a jsme na to připravení.

Je pro vás dobrou zprávou, že jste si pomohli přesilovkami?

V play off jsou opravdu důležité speciální formace. Pomáhá nám to a musíme v tom pokračovat i nadále. 

Zápasy - Junioři dnes

Junioři​ smazali dvoubrankové manko, nakonec ale s Plzní padli

Mladí hráči Vervy zakončili první fázi soutěže osmi nezdary, posledním soupeřem byla plzeňská Škoda.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři padli v Liberci kvůli nepovedené druhé části

Mladí hráči Vervy se dnes naposledy představili v první fázi soutěže mimo své mantinely, vycestovali do Turnova k souboji s Libercem.
Více >
Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >