Rozhovory 18.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Chtěli jsme tři body za každou cenu, říká dvougólový David Kaše

David Kaše si ve druhém kole nového extraligového ročníku odbyl svůj oficiální debut v černožlutých barvách, navíc před domácím publikem. Dvěma góly pomohl k vítězství Vervy 4:2 nad Plzní. Jak utkání hodnotil?

Mladší z bratrů Kašových se zapsal mezi střelce už v 9. minutě, když dorážel Hlavův pokus ze samostatného úniku. Druhým gólem do prázdné branky v závěru utkání poté pečetil výhru chemiků. „Byl to super zápas. Atmosféra byla parádní a máme tři body, které jsme chtěli. Samozřejmě je dost věcí, na kterých ještě musíme pracovat, ale dnes jsme si řekli, že chceme tři body za každou cenu," hodnotil Kaše výhru s Plzní.

Litvínov dominoval převážně ve druhé třetině, kdy odehrál dvouminutovou přesilovku 5 na 3 a zasypal Hlavaje více než dvaceti střelami. „Trošku mě to mrzí, že jsme to ve druhé třetině nezlomili. Zápas byl tak napínavý až do konce, ve třetí třetině nás podržel Matej. Tři body jsme si nicméně zasloužili," dodává.

Celý rozhovor s Davidem Kašem si můžete pustit zde:

Zápasy - Dorost 30.09.2023

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři 30.09.2023

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >