0:2, 1:2, 1:3, 4:3, 4:4, 6:4.

Mareš – Janíček, Janíček

Trejbal (Udržal) – Žák, Břenda, Uhlík, Winkelhöfer (C), Babka, Š. Postl, Bozseník – Petružálek, L. Dostál, M. Peroutka – Raichl (A), Koky (A), Trefný – Kurnat, Vondráček, Bednařík.

Láryš (Bernard) – Majkowski, Korbel, Dragon, Stasjuk, Michalík, Noga, Planka – Skorochod (A), Vehovský (C), Ostřížek – Douda, Fasner, Bobok – Indrst (A), Stryczek, Dietrich – Václavek.

Lépe do utkání vstoupili hosté. Díky své aktivitě se na konci sedmé minuty dostali zásluhou Tomáše Boboka taktéž do vedení. A co víc, za 80 vteřin svůj náskok dokonce zdvojnásobili, když tentokrát mířil do černého Mateusz Majkowski. Verva odpověděla v početní výhodě, kterou využil díky své povedené ráně Jonáš Bednařík. Poslední slovo v první třetině ale měla přece jen Poruba, která rovněž udeřila v přesilové hře. Puk za záda Trejbala propasíroval Daniil Skorochod.

To ve druhé periodě to byla zcela jiná písnička. Vše odstartoval krátce Lukáš Dostál, který vstřelil kontaktní branku. Obě mužstva si následně zahrála po další přesilové hře, skóre se tentokrát ale neměnilo. Litvínov pomalu stupňoval svůj tlak a na konci druhé třetiny se dočkal zasloužené vyrovnání, postaral se o něho nejproduktivnější hráč Litvínova Václav Raichl. A to navíc nebylo vše, jelikož ve stejné minutě Marek Peroutka zcela otočil vývoj utkání na domácí stranu.

Na rozdíl dvou gólů mohli domácí zvýšit krátce po startu závěrečné periody, proti byl ale brankář Láryš, který v přesilové hře pochytal všechny pokusy. Poruba také nechtěla říct poslední slovo, Jiří Douda dokázal totiž srovnat a začínalo se znovu od nuly. Všechny tři body ale nakonec zůstaly na stadionu Ivana Hlinky, protože bleskově po vyrovnání vstřelil vítěznou branku Lukáš Dostál. Definitivu tří bodů v závěru přidal ještě Václav Raichl. Litvínov na svém ledě porazil v dramatickém zápase Porubu 6:4.