5:0, 5:1, 7:1

Helecz – Kokrment, Pěkný

Trejbal (Udržal) – Žák, Š. Postl, Břenda, Uhlík, Winkelhöfer (C), Babka, Bozseník – M. Peroutka, Raichl (A), Koky (A) – Trefný, Kurnat, Vondráček – Petružálek, L. Dostál, Cvikl – Bednařík.

Žbánek (Barčák) – Kalman, V. Černý, Holaň, Dvořáček, Přidal, Hubáček, Holéczy – Chromý, Kimak, Koryčanský – Kubát, T. Navrátil, Harásek – Minář, Balog, Bartok – Prokop.

Litvínov hned zkraje zápasu si zahrál početní výhodu, tu sice ještě nevyužil, prosadil se však krátce po jejím skončení. Jakub Petružálek byl prvním střelcem tohoto zápasu. A s domácími navíc bylo ještě lépe, jelikož za tři minuty rozvlnil síť za Žbánkem Jan Kurnat. I Olomouc si záhy zahrála početní výhodu, stejně jak její soupeř ji ale nevyužil. To Vervě vyšlo vše, na co sáhla, těsně před odchodem do šaten vstřelil třetí branku žlutočerných Jonáš Bednařík.

V prostřední části měla Mora velkou šanci na zdramatizování, tři fauly krátce po sobě zapříčinily, že hosté hráli téměř v kuse šest minut v přesilové hře. Tobias Trejbal ale předváděl v brankovišti fantastický výkon a žádný puk za svá záda nepropustil. A tak platilo nedáš - dostaneš. 65 vteřin před koncem druhé periody vstřelil svou druhou branku v zápase Jonáš Bednařík.

Jak skončila druhá, tak začala i třetí dvacetiminutovka. Hned po 28 vteřinách mířil přesně Jindřich Koky, Žbánek se ve svém brankovišti jen ohlédl. Až za stavu 5:0 pro domácí se hostům podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch, na svědomí ho měl Dominik Chromý. Jenomže poslední slovo v zápase měli přece jen domácí. Dvěma brankami završil svůj hattrick Jakub Petružálek. Verva na svém ledě zničila Olomouc vysoko 7:1.