Karel Mlejnek

Hlavní trenér

narozen 30. ledna 1977

Pětačtyřicetiletý rodák z Karlových Varů má za sebou zajímavou trenérskou historii. S trénováním začal ve svém rodném městě. Z mládežnických kategorií se vypracoval až do pozice asistenta trenéra u A-týmu a později se stal v Karlových Varech i hlavním koučem. Z Energie se na dvě sezóny přesunul do Liberce a později se stal trenérem a sportovním manažerem prvoligového Sokolova. Svou prací zaujal i činovníky na hokejovém svazu. Nejdříve působil u reprezentační devatenáctky, později se stal asistentem trenéra u seniorského národního týmu. Poslední dvě sezóny byl hlavním koučem reprezentační dvacítky. Před sezónou 2022/2023 přijal nabídku tehdejšího hlavního trenéra Vervy Vladimíra Růžičky, aby se stal jeho asistentem. Potom, co byl Vladimír Růžička po 14 odehraných kolech odvolán, převzal Karel Mlejnek post hlavního kouče.

Robert Reichel

asistent trenéra

narozen 25. června 1971

Litvínovský odchovanec, který zářil už v mládežnických kategoriích v domácí soutěži i v národním týmu. V roce 1989 byl draftován kanadským týmem Calgary Flames, v nejlepší lize světa nakonec odehrál během 11 let ve čtyřech klubech rovných 900 zápasů. Patří mezi nejúspěšnější české hokejisty, byl dlouholetým kapitánem národního týmu, se kterým získal 3 tituly mistra světa a olympijské zlato v Naganu 1998. Po ukončení hráčské kariéry krátce působil jako hlavní trenér litvínovského A-týmu, poté přešel k litvínovské mládeži. Později vedl mládežnické reprezentace, až si ho v roce 2018 vybral trenér národního A-týmu Miloš Říha jako svého asistenta. Po jeho boku absolvoval mistrovství světa 2019 a část další sezóny. Koncem října 2022 se stal asistentem Karla Mlejnka u A-týmu Vervy. Oba pojí dlouholeté přátelství a společné zkušenosti z národního týmu.

David Kočí

asistent trenéra

narozen 12. května 1981

Rodák z Prahy, který převážnou část své kariéry odehrál za mořem. V roce 2000 byl draftován Pittsburghem na 146. místě. Na svém kontě má 142 zápasů v NHL, dalších 276 v AHL. Se svými téměř dvěma metry výšky a urostlou postavou byl pověstný tvrdou a agresivní hrou. Po návratu do Čech odehrál necelé tři sezóny za Spartu. Během té poslední se postupně přesunul ke sparťanské mládeži. Mládež trénoval také v Chomutově a v Hradci Králové, kde se poté za Vladimíra Růžičky stal jeho asistentem u A-týmu Mountfieldu. Před sezónou 2022/2023 nastoupil k litvínovské juniorce. Po odvolání Vladimíra Růžičky z pozice hlavního trenéra Vervy se stal asistentem nového hlavního kouče Karla Mlejnka.

Zdeněk Orct

trenér brankářů

K týmu nastoupil 28. dubna 2014 do začátku letní přípravy. Pavla Francouze, nejlepšího brankáře TELH v litvínovské mistrovské sezóně 2014/15, dovedl za pomoci moderních prostředků (analýzy záběrů speciální kamery za brankou a podobně) až na reprezentační úroveň. Pod jeho vedením se také zlepšila výkonnost J. Januse (2015 - 2017), až zpět na reprezentační úroveň, a Michaela Petráska.
Má bohaté zkušenosti z české i z československé nejvyšší soutěže. V Litvínově odehrál 13 sezón, v drtivé většině z nich byl brankářskou jedničkou a jedním z nejlepších gólmanů soutěže. Odchytal celkem 501 zápasů, další přidal na Kladně a také v ruské Kazani. Jeho posledním angažmá bylo prvoligové Ústí nad Labem. Osmkrát reprezentoval, účastník dvou MS (1993 a 1998).

Viktor Lukeš

videokouč

Bývalý brankář Litvínova a Plzně, s více než 20 lety praxe na trenérských pozicích. Jako videokouč působil v Litvínově 8 sezón, včetně mistrovské sezóny 2014/2015. Po dvouleté pauze se vrátil do důvěrně známého prostředí, tentokrát do realizačního týmu vedeného Vladimírem Růžičkou.

Petr Švehla

kondiční trenér

Kondičním trenérem od sezóny 2020/2021 se stal Petr Švehla. Mistr Evropy v řeckořímském zápase z roku 2001, který má za sebou více než deset let zkušeností s hokejovou kondiční přípravou. Dříve působil v nedalekém Chomutově, kde se také staral o kondici chomutovských hokejistů.

Radko Goga

vedoucí mužstva

Začal na pozici vedoucího před sezónou 2020/2021. Dříve působil jako trenér mládeže v klubu HC Litvínov.

Vlastimil Pospíšil

masér, kustod

V litvínovském klubu už působil jako hráč mládeže, kde se probojoval až do staršího dorostu. Poté z Litvínova odešel na zkušenou do Německa. Před sezónou 2019/2020 se vrátil zpět na sever Čech a v klubu zastává roli kustoda a maséra.

Roman Lauko

kustod

Dlouholetý vedoucí týmu Piráti Chomutov. Jeho syn je útočník Jakub Lauko, který aktuálně působí v organizaci Boston Bruins. V realizačním týmu Vervy působí od sezóny 2021/2022.

Pavel Wildumetz

fyzioterapeut

V Litvínově působí od sezóny 2019/2020. Dříve pracoval na litvínovské ambulanci, později dostal nabídku od chomutovského hokejového klubu, kde získával od sezóny 2006/2007 zkušenosti jako fyzioterapeut. Po více než desetilété zkušenosti v oblasti hokeje se rozhodl posílit realizační tým Litvínova.

Zdeněk Klimpl

kustod

V roce 2012 nahradil svého dlouholetého předchůdce, kustoda Stanislava Rosu staršího, po jeho odchodu do důchodu.
V klubu rychle zdomácněl a zapracoval se. Hráčům se vzorně stará o jejich kompletní výstroj a výzbroj a vede výstrojní sklad.

MUDr. Petr Myšák, MBA

lékař

S litvínovským hokejem spolupracuje již delší dobu jako klubový lékař a to nejen s týmem mužů. Hokeji se v HC Litvínov úspěšně věnují oba jeho talentovaní synové.
Ke sportu měl vždycky blízko, sám hrál extraligový volejbal.
Profesí lékař-chirurg a rehabilitační lékař je primářem Podkrušnohorské nemocnice následné péče Litvínov. Působí také jako lékař v rehabilitačním ústavu Remed v Meziboří.

MUDr. Jaroslav Bednář

lékař

Rodák z Rychnova nad Kněžnou nastoupil do klubu v létě 2015.
Profesí lékař-chirurg se specializací na traumatologii v ústecké Masarykově nemocnici.
Má dlouholetý kontakt a bohaté zkušenosti s různými druhy sportů a jejich protagonisty. Od roku 1987 spolupracoval s ústeckým fotbalem, volejbalem, basketbalem a řadu let také s hokejovým klubem. Aktivně hrál fotbal a stolní tenis, provozoval i řadu dalších sportů, stejně jako jeho tři děti.