Klub 03.05.2023
Autor: Petr Koukal

Zemřel pan Petr Bříza

Dlouholetý trenér mládeže nás navždy opustil ve věku nedožitých 80 let.

Začátkem května dorazila na litvínovský zimní stadion smutná zpráva. Navždy od nás odešel bývalý hráč B mužstva Litvínova a dlouholetý trenér litvínovské mládeže pan Petr Bříza. V příštím roce by oslavil 80. narozeniny, přesto ještě předloni trénoval mladé chemiky. Společně s panem Vladimírem Kýhosem starším ukončil aktivní trenérskou činnost po sezóně 2020/2021.

Pan Bříza byl také jedním z vítězných zvoníků v mistrovské sezóně 2014/2015. Po lednovém tříkrálovém vítězství nad Olomoucí navlékl dres s číslem 70 a následně si užíval oslavy vítězství společně s hráči a celým litvínovským zimákem.

Jménem klubu vyjadřujeme jeho rodině a blízkým upřímnou soustrast. Budete nám chybět.

Zápasy - Dorost 30.09.2023

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři 30.09.2023

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >