Klub 13.05.2023
Autor: Klub (foto: Impact CEE)

Zástupci klubu se zúčastnili konference Impact´23 v polské Poznani

Konference Impact jsou každoroční největší ekonomicko-technologickou událostí ve střední a východní Evropě. Ve dvou dnech se na více než osmi scénách vystřídalo přes 600 speakerů z různých zemí, včetně zastoupení litvínovské Vervy.

HC VERVA Litvínov měla na konferenci zastoupení díky generálnímu partnerovi a vlastníkovi klubu ORLEN po boku dalších spřátelených sportovců a sportovních klubů, včetně jezdců F1 Yukiho Tsunody a Nycka De Vriese či pětinásobného mistra světa ve vrhu kladivem Pawla Fajdeka. 

Zástupci chemiků se zúčastnili krátké panelové diskuse o zkušenostech a specifikách evropského sportovního marketingu se zástupci litevské basketbalové federace a německého THW Kiel působícího v nejvyšší německé lize házené.   

Zápasy - Dorost 30.09.2023

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři 30.09.2023

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >