Klub 13.05.2023
Autor: Klub (foto: Impact CEE)

Zástupci klubu se zúčastnili konference Impact´23 v polské Poznani

Konference Impact jsou každoroční největší ekonomicko-technologickou událostí ve střední a východní Evropě. Ve dvou dnech se na více než osmi scénách vystřídalo přes 600 speakerů z různých zemí, včetně zastoupení litvínovské Vervy.

HC VERVA Litvínov měla na konferenci zastoupení díky generálnímu partnerovi a vlastníkovi klubu ORLEN po boku dalších spřátelených sportovců a sportovních klubů, včetně jezdců F1 Yukiho Tsunody a Nycka De Vriese či pětinásobného mistra světa ve vrhu kladivem Pawla Fajdeka. 

Zástupci chemiků se zúčastnili krátké panelové diskuse o zkušenostech a specifikách evropského sportovního marketingu se zástupci litevské basketbalové federace a německého THW Kiel působícího v nejvyšší německé lize házené.   

Mládež 26.05.2023

Slavík o historickém milníku: Jsem na mužský hokej připravený

Uplynulý ročník juniorské extraligy nepatřil pro litvínovské mladíky k nejpodařenějším, na jeden velký milník však černožlutí dosáhli: útočník Marek Slavík vyhrál bodování základní části. To se naposledy povedlo Vladislavu Vrtkovi v sezóně 2005/2006, kdy ovládl juniorskou extraligu s 66 body.
Více >
Konto našeho srdce 23.05.2023

Derniéra dvojčat pomohla i Janu Alinčovi

Konto našeho srdce využilo potenciál rozlučkového zápasu Viktora Hübla a Františka Lukeše, kterému dalo charitativní rozměr. Výtěžek akce putoval na pomoc bývalému vynikajícímu litvínovskému utočníkovi.
Více >
Mládež 07.04.2023

Dorostenci uhájili extraligovou příslušnost

Mladí chemici si v předposledním utkání baráže zajistili setrvání v nejvyšší soutěži i pro příští ročník.
Více >