Mladíci si aktuálně lebedí na průběžném druhém místě, to budou chtít ve čtvrtek uhájit před třetími Středočechy. Ti totiž na chemiky ztrácí dva body. Pokud chemici naváží na klání, které proběhlo začátkem února, je velká šance, že se jim to povede.

Na kladenském ledě sice od 8. minuty prohrávali, když se v oslabení prosadil Holeček. Díky povedené pětiminutovce ve druhé třetině si hosté zajistili výhru. Slavil Dominik Čech a Radek Vyhlídal. Důležitou postavou se stal také brankář David Tuhý, jenž předvedl 33 zákroků.

V sobotu přivítají dorostenci na svém ledě nedaleký Chomutov. Piráti tabulce kralují, a tak se černožluté komando bude snažit o jejich sesazení. Do hry musíme přidat také výsledek posledního vzájemného zápasu, kdy Chomutov zvítězil vysoko 5:1, přestože chemici vstřelili vedli díky Šprynarovi.

Dokáží mladíci složit reparát proti regionálnímu rivalovi?

Utkání s Kladnem se odehraje ve čtvrtek od 17:30, klání s Chomutovem je na plánu v sobotu od 16:00.