Šesťáci poprvé po deseti zápasech podlehli svému soupeři. Do zápasu však vstoupili lépe než Děčín. Puk do branky dopravil ve 4. minutě Viedemann. Po jeho brance následoval okamžitý obrat. Bartka překonal Krajdl a chvíli po něm Sanejstr. Ještě během první periody se povedlo vyrovnat Vladařovi a do prostřední části se šlo za stavu 2:2. Děčínské dostal zpět do vedení v sedmadvacáté minutě Šubík. Přestřelka pokračovala i nadále. O další vyrovnání se postaral Macholda. Na víc se již Litvínov nezmohl a do akce se dostal opět Děčín. Trefili se Novotný s Kvášem a bylo po zápase.

Zápas proti Roudnici nemohl začít lépe. Za záda brankářky Dudkové dopravil puk Petružálek již ve druhé minutě. Chvíli po něm slavil také Pecka. Ten přidal v první třetině i svou druhou branku. V prostřední části vstřelil Litvínov dva góly během jednadvaceti vteřin. Mezi střelce se zapsali Hodek s Gimmlerem. Brankoviště po pěti inkasovaných brankách opustila Dudková, kterou mezi třemi tyčemi nahradila Bergerová. Vystřídání brankářek přineslo na hřiště nový impuls, díky kterému se podařilo snížit Mynaříkové. Na její gól dokázal až ve třetí třetině odpovědět Pecka svým hattrickem. O další snížení se postaral o dvaadvacet sekund později M. Malý. To bylo vše, co utkání nabídlo, takže Litvínov může načít novou sérii bez porážky.

13. kolo

Děčín - Litvínov 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Krajdl (Šubík, Vaníček), 9. Sanejstr (Vaníček, Zelenka), 27. Šubík (Postl, Vaníček), 36. Novotný (Sanejstr), 56. Kváš - 4. Viedemann (Hodek, Vladař), 13. Vladař, 34. Macholda (Vladař, Hodek)

Děčín: Krátký (30. Ortová) - Vaníček, Postl, Koloušek, Zelenka, Rosenbaum - V. Šubík, J. Šubík, Novotný, Sanejstr, Krajdl, Šejc, Svoboda, Sedláček, Kváš, Bozseník

Litvínov: Bartko (30. Sklenička) - Macholda, Hranáč, Balej, Spálenka, Příhoda, Goga - Komůrka, Pecka, Petružálek, Hodek, Viedemann, Danihelka, Havriljak, Vladař, Raiminius

15. kolo

Litvínov - Roudnice 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 2. Petružálek, 4. Pecka (Viedemann, Hodek), 13. Pecka (Hodek, Viedemann), 24. Hodek (Pecka, Viedemann), 24. Gimmler (Petružálek), 56. Pecka (Macholda) - 38. Mynaříková (Adelt), 57. Malý (Říha)

Litvínov: Bartko (31. Sklenička) - Macholda, Mentlík, Balej, Spálenka, Goga - Komůrka, Pecka, Petružálek, Hodek, Janouch, Viedemann, Danihelka, Havriliak, Michálek, Gimmler, Bomberovič

Roudnice: Dudková (16. Bergerová) - Walter, Fengl, Pánešová, Berger - Pavlas, Čepková, Říha, Mynaříková, V. Malý, M. Malý, Adelt, Kalla, Dyrynk