Utkání s Děčínem začali lépe domácí chemici, do vedení je během první dvacetminutovky dostali Tomko a Sýkora. Medvědi však nesložili zbraně a díky zásahům Holce a Švejcara se vrátili zpátky do zápasu. Hostím se podařilo dotáhnout i po trefě Lance a rozhodující gól tak až v poslední minutě zaznamenal Dufek.

Následující sobotu vyrazili svěřenci kouče Hübla do Bíliny. V duelu proti tamním Drakům ale tvrdě narazili. Už po dvaceti minutách na světelné tabuli svítil stav 5:1, po druhé třetině se Bílina dostala přes hranici deseti branek. Skóre se nakonec zastavilo na 14:4, litvínovští tak odjížděli bez bodového zisku.

S šesti odehranými zápasy tak týmu patří pátá příčka, na vedoucí Litoměřice ztrácí šest bodů. Nejproduktivnějším hráčem osmáků je Ondřej Sýkora (4+4), za ním je nejlepší střelec týmu Jan Dufek (5+1).

5. kolo

HC Litvínov - HC Děčín 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 10. Tomko (Otruba, Homola), 20. Sýkora (Peroutka), 37. Lanc, 60. Dufek (Sýkora, Peroutka) - 20. Holec, 29. Švejcar (Antal), 54. Antal (Vacek)

HC Litvínov: Matyunin (Hamouz) - Homola, Nikolov, Otruba, Balej, Pícha - Kovačič, Lanc, Sýkora, Kyselka, Kaufmann, Peroutka, Dufek, Tomko

HC Děčín: Kurus - Tokarčík, Švarc, Tenkrát, Čamra - Vacek, Zedník, Holec, Jirsák, Antal, Švejcar, Šidlof

6. kolo

HC Draci Bílina - HC Litvínov 14:4 (5:1, 5:1, 4:2)

Branky a nahrávky: 2. Chlán (Klobouček), 4. Klobouček (Chlán), 5. Raichl (Pospíšil, Suchý), 7. Raichl (Pospíšil, Suchý), 8. Pospíšil (Kubica, Raichl), 22. Chlán (Kubica, Šlechta), 25. Raichl (Pospíšil), 25. Raichl, 32. Raichl, 38. Klobouček (Chlán, Beneš), 41. Raichl, 54. Raichl (Záhorec, Pospíšil), 55. Klobouček (Jurčová, Beneš), 60. Beneš - 4. Dufek (Sýkora), 24. Peroutka (Sčislák, Balej), 45. Peroutka (Kurty, Sčislák), 60. Sčislák (Peroutka, Kurty)

HC Draci Bílina: Šifalda - Beneš, Záhorec, Šlechta, Suchý - Klobouček, Chlán, Pospíšil, Jurčová, Marišler, Slapnička, Kubica, Raichl

HC Litvínov: Hamouz (Matyunin) - Homola, Nikolov, Balej, Král, Pícha - Kurty, Sčislák, Peroutka, Lanc, Sýkora, Kyselka, Zikmund, Dufek, Tomko