Konto našeho srdce 12.07.2023
Autor: Jan Jindra

Konto našeho srdce společně se spolkem Rotaract Most pomohlo mladým diabetikům

Již třetím rokem Konto našeho srdce společně se spolkem Rotaract Most pomáhá dětem nemocným diabetem. Na jejich podporu putuje výtěžek z florbalového turnaje pořádaného Rotaractem, my potom stejnou částkou přispějeme z transparentního účtu Konta našeho srdce.

Tentokrát jsme pomohli dvouleté Karolínce a zároveň jsme vybrali částku 8 000 Kč na pomoc mladým diabetikům v našem regionu. Spolku Diahelp Most pomáháme od samého začátku působení Konta našeho srdce a i letos jsme tak nakoupili potřebné pomůcky, které mladým diabetikům měří aktuálně stav glykémie a tyto hodnoty automaticky odesílají na mobilní telefon rodičům, kteří mají své děti pod kontrolou, i když jsou například ve škole.

Za klub tyto pomůcky předali brankář Lukáš Klika a Libor Weber, za Rotaract Most president spolku Jakub Machovec a Tomáš Tvrzník. Za Diahelp Most dary převzala Pavla Urbanová. Jedeme v tom spolu!

Zápasy - Dorost 30.09.2023

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři 30.09.2023

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >