Konto našeho srdce 08.08.2023
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce s partnery pořídilo sušičku mamince nemocného Štěpánka

Roman Klain z Rybářského spolku Jardy a Vaška požádal charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc mamince malého Štěpánka Vaňka ze Slaného, který se potýká od narození s chronickými střevními potížemi. Maminka je sama onkologickou pacientkou a samoživitelkou, navíc je nucena několikrát denně prát prádlo, které nestačí uschnout dle potřeby. Dalším problémem je Štěpánkova inkontinence 3. stupně, kdy velmi často dochází k promočení oblečení a lůžkovin.

Výtěžek z akce pořádané žadateli nevystačil na zakoupení potřebné sušičky, proto se Konto našeho srdce obrátilo na klubového partnera pana Sedláčka ze společnosti Sedláček Trucks, který se o vše postaral, zakoupil a přivezl dárek pro maminku Štěpánka. Sušičku předali za společnost Sedláček Trucks Miroslav Sedláček, za rybářský spolek Roman Klain a za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov a.s. Libor Weber. Děkujeme i všem našim fanouškům a příznivcům za to, že přispíváte na transparentní účet Konta našeho srdce HC VERVA Litvínov. Jedeme v tom spolu!

Zápasy - Dorost 30.09.2023

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři 30.09.2023

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >