Konto našeho srdce 15.03.2023
Autor: Petr Koukal

Konto našeho srdce podpořilo lyžařský výcvik dětí z dětského domova

Společně s Martinem Blažkem jsme pořídili skipasy pro skupinu dětí z dětského domova.

Konto našeho srdce s podporou klubového partnera Martina Blažka pomohlo dětem z Dětského domova Hora sv. Kateřiny. Ty během jarních prázdnin vyrazily na Klínovec v Krušných horách, aby se na upravené sjezdovce naučily lyžovat a vyzkoušely si opravdovou lyžařskou dráhu. Dosud trénovaly jen v areálu domova.

Ředitelka domova Mgr. Martina Vainholdová požádala Konto našeho srdce o finanční pomoc s nákupem skipasů pro skupinu 10 dětí. Finanční podporu nabídl partner klubu pan Martin Blažek ze společnosti KOBERCE-MATRACE LITVÍNOV, který na transparentní účet Konta věnoval částku 10 tisíc korun. Zbylých 4 500 Kč dodalo samotné Konto našeho srdce.

Charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov pomáhá nemocným a postiženým dětem a zároveň děti podporuje a vede je ke sportu. Děkujeme všem partnerům a podporovatelům za všechny realizované projekty pomoci. Bez Vaší pomoci bychom to nezvládli. Jsme v tom společně!

Fotogalerie

Zápasy - Dorost 30.09.2023

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři 30.09.2023

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >