Konto našeho srdce 15.03.2023
Autor: Petr Koukal

Konto našeho srdce podpořilo lyžařský výcvik dětí z dětského domova

Společně s Martinem Blažkem jsme pořídili skipasy pro skupinu dětí z dětského domova.

Konto našeho srdce s podporou klubového partnera Martina Blažka pomohlo dětem z Dětského domova Hora sv. Kateřiny. Ty během jarních prázdnin vyrazily na Klínovec v Krušných horách, aby se na upravené sjezdovce naučily lyžovat a vyzkoušely si opravdovou lyžařskou dráhu. Dosud trénovaly jen v areálu domova.

Ředitelka domova Mgr. Martina Vainholdová požádala Konto našeho srdce o finanční pomoc s nákupem skipasů pro skupinu 10 dětí. Finanční podporu nabídl partner klubu pan Martin Blažek ze společnosti KOBERCE-MATRACE LITVÍNOV, který na transparentní účet Konta věnoval částku 10 tisíc korun. Zbylých 4 500 Kč dodalo samotné Konto našeho srdce.

Charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov pomáhá nemocným a postiženým dětem a zároveň děti podporuje a vede je ke sportu. Děkujeme všem partnerům a podporovatelům za všechny realizované projekty pomoci. Bez Vaší pomoci bychom to nezvládli. Jsme v tom společně!

Fotogalerie

Konto našeho srdce 15.03.2023

Konto našeho srdce podpořilo lyžařský výcvik dětí z dětského domova

Společně s Martinem Blažkem jsme pořídili skipasy pro skupinu dětí z dětského domova.
Více >
Zápasy - Junioři 14.12.2022

Junioři si z Moravy žádné body nevezou, proti Olomouci padli 4:3

Zápas s posledním týmem tabulky vítězství nepřinesl. První třetina zápasu byla pouze zahřívací. Góly začaly padat až ve druhé třetině, kdy se Olomouci podařilo nahnat náskok 3 branek. Ovšem ne na dlouho. Dva góly padly i ze strany hostů, kdy se podařilo skórovat Hocelíkovi s Bednaříkem. Ve třetí třetině dokonce Litvínov stav vyrovnal. V poslední...
Více >
Zápasy - Junioři 10.12.2022

Junioři dnes prohráli s Pardubicemi

Litvínovským juniorům dnes nepřálo štěstí. Pardubicím se podařilo nad domácími zvítězit 1:5. Odváží si tedy z Litvínova cennou výhru.
Více >