Doma zůstal brankář Horák, obránce Štindl, který laboruje se zraněním, a útočník Písařík.
Tým se ubytoval v brněnském hotelu Sharingham pár set metrů od haly.

Dnes v 11 hodin za ním vyjel plný autobus fanoušků ze zájezdu organizovaného fanklubem Ropáci on Tour, který bude v Brně také nocovat (z pondělí na úterý).
Poslední volná místa v autobuse byla zaplněna včera večer, další fans přistupovali po cestě.

Verva odehraje v Brně před velmi pravděpodobně vyprodanou halou (7200) diváků dva zápasy, v pondělí od 18:15 a v úterý od 17:20 hodin.

Jaká je Kometa Brno doma?
Silná, čtvrtá nejlepší byla v základní části.
Z šestadvaceti utkání jich sedmnáct vyhrála a celkem ve dvaceti bodovala.

Litvínov už ale v Brně v této sezóně jednou uspěl, 2. listopadu zde zvítězil 6:5 po samostatných nájezdech.
Tehdy ještě 15 minut před koncem vedl 5:3, nakonec ale šlo utkání do prodloužení. Nájezdy rozhodl Viktor Hübl, který se spolu s Lukešem, Kubátem Pavelkou a Ručinským trefil i v základní hrací době.

Odvetu 1. února vyhrála doma Kometa těsně 2:1. Všechny góly padly v rozmezí pěti minut druhé třetiny, na zásahy Dočekala a Vondráčka odpověděl jen Ručinský. Ten se v základní části trefil ve třech ze čtyř vzájemných duelů.

V letošním play off České pojišťovny Brňané hráli doma čtyřikrát a Zlín neporazili jen v prvním zápase, kdy hosté uspěli v prodloužení 3:2.
Pak se třikrát radovali modrobílí, po výsledcích 4:2, 2:1 a 5:0.
Do sestavy by se jim měl vrátit uzdravený útočník Němec a po zranění kotoučem zdá se i obránce Malec.

V Litvínově to bylo 3:2 a 2:1.
Jak to dopadne v pondělí (a v úterý) v Brně?