Ota Balage a Jaroslav Hübl v průběhu prvního utkání večera, který v pátek v Litvínově slavnostně otevřel hokejovou sezónu 2003/2004.

Stará garda Litvínova remizovala s Týmem osobností 6:6, ale o výsledek v tomhle případě zdaleka nešlo. K dokreslení věta organizátora Týmu osobností Martina Severy: 'Mohli jsme vyhrát, kdyby se nám po 1. třetině podařilo přemluvit Otu Černého, aby už nechodil na led...'
Litvínovští diváci si zase připomněli umění bývalých opor prvoligového týmu Procházky, Kýhose, Vopata, Heinische, Macholdy, Taranta, Kašťáka, Hübla, Zímy a dalších. Brankáři Lukeš a Hrabák nastoupili v útoku, Lukeš mladší byl zase náhradníkem gólmana Zelenky.
Ve večerním duelu HC Chemopetrol a Dukly Trenčín pak přišel ke slovu 'ostrý' hokej a svěřenci trenérů Výborného, Hübla a Hynka v bojovném zápase, hraném docela od podlahy, porazili snaživý slovenský celek 5:3, i když ještě na začátku poslední třetiny 1:3 prohrávali.
(V pondělí přineseme fotoreportáž z obou utkání i z doprovodných akcí).