Permanentní vstupenky

Permanentky můžete zakoupit na pokladnách nebo online na webu. Platit můžete hotově nebo kartou. Přijímáme také karty Edenred.

Zakoupení permanentek online

Permanentní vstupenky si budou fanoušci moci zakoupit také online na odkazu ZDE. Vyzvednutí karet je nicméně nutné na klubové pokladně po předložení voucheru během výše uvedené otevírací doby.

Cenová kategorie

Výhody permanentní vstupenky:

  • 6 zápasů základní části zdarma (fanklub 8 zápasů zdarma)
  • 10% sleva ve VervaShopu (s výjimkou hokejové výstroje)
  • zařazení do slevového programu
  • plakát týmu HC VERVA Litvínov zdarma
  • rezervace místa na play-off

Časté dotazy

Proč byly zrušeny klubové karty?

Klubové karty byly zavedeny během pandemie covidu-19. Věříme, že pandemické časy jsou natrvalo za námi a tedy již není důvod prodávat klubové karty.

Proč klub přistoupil ke zdražení vstupného?

Cena vstupenek se vyvíjí od letošní ekonomické situace a reaguje na nárůst provozních nákladů na organizaci utkání. Zdražení se nevymyká tabulkovým hodnotám, pohybuje se ve výši od 9 do 17 %. Klub navíc dlouhodobě patřil do levnější poloviny extraligové tabulky, i po zdražení do ní bude nadále patřit.

Kdy se začnou prodávat permanentky?

Permanentní vstupenky se začnou prodávat 23. srpna od 15:00. K zakoupení budou k dispozici jak na klubových pokladnách, tak online v síti Ticketportal.

Měl jsem permanentku v minulé sezóně, budu tedy mít předkupní právo?

Ano. Majitelé permanentek z loňské sezóny budou moci uplatnit předkupní právo na svá místa během rezervační lhůty po spuštění předprodeje, předkupní právo bude nutné využít do 19. září.

Kde si budu moci permanentku koupit?

Permanentku bude možné zakoupit online, nebo na klubových pokladnách. Vyzvednutí permanentky bude možné pouze osobně na Zimním stadionu Ivana Hlinky během výše uvedené otevírací doby.

Pokud bych se chtěl na něco zeptat, koho mám kontaktovat?

Své dotazy můžete zasílat na e-mail ticketing@hcvl.cz. 

Každá osoba před vstupem na Zimní stadion je povinna seznámit se s návštěvním řádem Zimního stadionu, a to zejména s jeho části týkající se ochrany osobních údajů. Svým vstupem se zavazuje dodržovat povinnosti v něm uvedené, zvlášť bere na vědomí jeho část upravující ochranu osobních údajů a uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů. Návštěvní řád Zimního stadionu je zveřejněn u vchodů na stadion a na zde na webu:  Návštěvní řád Zimního stadionu

Zápas - mládež před 3 dny

Dorostenci v hektickém utkání padli s Motorem

Dorostenci stále nemohou najet na správnou notu, protože padli již počtvrté za sebou. Soupeři z Českých Budějovic však dělali pořádné problémy, skoro celou první polovinu zápasu vedli a v jednu chvíli měli dokonce dvoubrankový náskok. Motor však přetahovanou nakonec zvládl lépe, protože skóroval třikrát bez odpovědi domácích a po comebacku bere...
Více >
Zápas - mládež 23.09.2023

Junioři opět neuspěli, o výhře Českých Budějovic rozhodl hattrickem Pitel

Litvínovská juniorka čeká na vítězství už více než dva týdny, nepříjemnou šňůru se jim nepodařilo ukončit ani proti Českým Budějovicím. Ty vyhrály zejména díky povedeným vstupům do všech tří třetin, navíc ani jednou nepustily Litvínov do vedení. K výhře Motoru pomohl velkou měrou Richard Pitel, který si v dnešním duelu připsal hattrick.
Více >
Mládež 20.09.2023

Šéf akademie Tvrzník: Cílem je klidná sezóna. Změny jsme potřebovali jako sůl

Novým šéftrenérem litvínovské akademie se před letošním ročníkem stal Martin Tvrzník. Zároveň s Jakubem Petružálkem vykonává funkci hlavního trenéra litvínovských juniorů. Jak vnímá změny v mládeži a jak je spokojený se startem juniorky?
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov