Kontakty

HC VERVA Litvínov, a.s.

Společnost řídí činnost klubu a extraligového týmu mužů HC VERVA Litvínov, a.s.

Adresa klubu

  • S. K. Neumanna 1598
  • Zimní stadión Ivana Hlinky
  • Litvínov
  • 436 01

Jméno Funkce E-mail Tel. číslo
Klub Klub info@hcvl.cz
Mgr. Štěpán Reinberger obchodní a marketingový ředitel reinberger@hcvl.cz

média, marketing marketing@hcvl.cz
Jan Švarc marketingový manažer, ticketing svarc@hcvl.cz
Petr Koukal PR a média manažer koukal@hcvl.cz
Ing. Jan Jindra grafik, marketing jindra@hcvl.cz
Vladislav Kollert partnerství kollert@hcvl.cz
Ing. Tereza Pejcharová Bednářová finanční specialistka bednarova@hcvl.cz 476 767 219
Miroslav Pešl provozní manažer pesl@hcvl.cz
Libor Weber Konto našeho srdce weber@hcvl.cz
Martin Vejvoda sportovně technický manažer vejvoda@hcvl.cz
Kontaktní údaje Pověřence pro ochranu osobních údajů
Název subjektu: UNIPETROL RPA, s.r.o.
IČ: 27597075
E-mail: osobniudaje@unipetrol.cz
Adresa: Odbor ochrany osobních údajů, Milevská 2095/5, 140 00  Praha 4

HC Litvínov, sportovní spolek (mládež)

Společnost řídí činnost mládežnických družstev, týmu žen a oddílu krasobruslení HC Litvínov, sportovní spolek

Jméno Funkce E-mail Tel. číslo
Zdeněk Zíma sportovní sekretář mládeže HC.Litvinov@seznam.cz 476 767 222
Olina Čubanová sekretariát mládeže HC.Litvinov@seznam.cz 476 767 221

Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci venku rozstříleli Tábor a získali tři body

T á b o r - Celý zápas v Táboře se nesl v duchu hostující převahy. Litvínovští dokázali dát góly nejen z přesilovky, ale i mimo ni, díky čemuž si připsali vysoké vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři zvládli prodloužení v Třinci a vezou domů dva body

T ř i n e c - Litvínovští junioři se v sobotu postavili mladým Ocelářům. Po velice napínavém zápase Litvínov zvítězil poměrem 5:4. Rozhodl tak gól až v prodloužení.
Více >
Zápasy - Dorost 25.11.2022

Gólová přestřelka dorostu v Českých Budějovicích

Č e s k é B u d ě j o v i c e - V zápase dorostenců s Motorem České Budějovice rozhodně nechybělo napětí. V tomto utkání mohli přihlížející diváci spatřit hned dvanáct gólů, z čehož pět gólů dali chemici. V zápase nebylo nouze nejen o góly, ale ani o trestné minuty, dohromady byli hráči vyloučení na 42 minut. Zápas rozhodla poslední třetina, kdy...
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC ŠKODA PLZEŇ