Jednotlivé vstupné

Otevírací doba pokladen

Pokladny bývají standardně otevřené v úterý a ve čtvrtek od 16 do 18 hodin (hraje-li se v pátek nebo v neděli) a v den zápasu od 15:30.

V tomto týdnu budou pokladny otevřené:

- v úterý 29. listopadu před zápasem od 15:30
- ve čtvrtek 1. prosince od 16:00 do 18:00
- v neděli 4. prosince před zápasem od 13:30

Zakoupit bude možné vstupenky na utkání s Plzní (hrané v úterý 29. 11. 2022, III. cenová kategorie) a s Olomoucí (hrané v neděli 4. 12. 2022, II. cenová kategorie). 

Online prodej

Vstupenky na utkání Tipsport extraligy je možné zakoupit také online na ticketing.hcvl.cz, vyhnete se tak čekání ve frontě u pokladen.

Je nutné vstupenky zakoupené online tisknout? 
Nemůžeme bohužel zaručit, že turnikety přečtou čárový kód ze všech displejů mobilních telefonů. Buď si tedy vstupenku vytiskněte, nebo využijte vchodů A a B, kde vás v případě potíží zkontroluje pořadatelská služba s ruční čtečkou. 

Předprodej pro klubové karty

Přednostní prodej pro držitele klubových karet probíhá probíhá následovně:

  • pokud se utkání hraje v pátek nebo v neděli: přednostní prodej probíhá od pondělí do středy v daném týdnu, ve čtvrtek jdou vstupenky do volného prodeje
  • pokud se utkání hraje v úterý: přednostní prodej probíhá do čtvrtka předchozího týdne před utkáním, v pátek jdou vstupenky do volného prodeje

Cenová kategorie

Pokud není určeno jinak, zápasy jsou standardně zařazeny do II. cenové kategorie. 

Sektor Cena (I. kategorie) Cena (II. kategorie) Cena (III. kategorie)
Stání (S1, S2, J, Z3)  200,- Kč (s klubovou kartou 140,-Kč) 150,- Kč (s klubovou kartou 105,-Kč) 120,- Kč (s klubovou kartou 84,-Kč)
Sezení EFECTA (V1, V5, Z1, Z2, Z4, Z7) 300,- Kč (s klubovou kartou 210,-Kč) 250,- Kč (s klubovou kartou 175,-Kč) 200,- Kč (s klubovou kartou 140,-Kč)
Sezení VERVA (V2, V3, V4, Z5, Z6) 350,- Kč (s klubovou kartou 245,-Kč) 300,- Kč (s klubovou kartou 210,-Kč) 250,- Kč (s klubovou kartou 175,-Kč

  • Při neomezené kapacitě mají děti do 140 cm vstup zdarma.
  • Vozíčkáři mají na utkání vstup zdarma, doprovod vozíčkáře má 50% slevu z ceny vstupenky. 
  • ZTP a ZTP/P mají 50% slevu z ceny vstupenky.

Každá osoba před vstupem na Zimní stadion je povinna seznámit se s návštěvním řádem Zimního stadionu, a to zejména s jeho části týkající se ochrany osobních údajů. Svým vstupem se zavazuje dodržovat povinnosti v něm uvedené, zvlášť bere na vědomí jeho část upravující ochranu osobních údajů a uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů. Návštěvní řád Zimního stadionu je zveřejněn u vchodů na stadion a na zde na webu:  Návštěvní řád Zimního stadionu

Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorostenci venku rozstříleli Tábor a získali tři body

T á b o r - Celý zápas v Táboře se nesl v duchu hostující převahy. Litvínovští dokázali dát góly nejen z přesilovky, ale i mimo ni, díky čemuž si připsali vysoké vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Junioři zvládli prodloužení v Třinci a vezou domů dva body

T ř i n e c - Litvínovští junioři se v sobotu postavili mladým Ocelářům. Po velice napínavém zápase Litvínov zvítězil poměrem 5:4. Rozhodl tak gól až v prodloužení.
Více >
Zápasy - Dorost 25.11.2022

Gólová přestřelka dorostu v Českých Budějovicích

Č e s k é B u d ě j o v i c e - V zápase dorostenců s Motorem České Budějovice rozhodně nechybělo napětí. V tomto utkání mohli přihlížející diváci spatřit hned dvanáct gólů, z čehož pět gólů dali chemici. V zápase nebylo nouze nejen o góly, ale ani o trestné minuty, dohromady byli hráči vyloučení na 42 minut. Zápas rozhodla poslední třetina, kdy...
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC ŠKODA PLZEŇ