Verva TV
This text will be replaced
13.11.2013

LIT - HKR 2:3p 13. 11. 2013

sestřih litvínovských branek

Patří ke článku:
       Zápas s Mountfieldem rozhodla až přesilovka v prodloužení

Přenosy z Tipsport extraligy: www.tvtipsport.cz/elh | Oficiální sestřihy z Tipsport extraligy: www.isport.blesk.cz
Akce pro fanoušky15.06.2022

V. Hübl a F. Lukeš telefonují Francouzovi

Víte, co budete dělat vy i finalista Stanley Cupu Pavel Francouz v sobotu 6. srpna? Viktor Hübl s Františkem Lukešem vám to prozradí!

Ze zákulisí19.05.2022

Nová posila v Litvínově!

Představujeme vám novou posilu 💣 👏 Vítej v Litvínově 💛🖤

Ze zákulisí30.04.2022

Útočník František Gerhát ukončil hráčskou kariéru

Po loňské sezóně se rozhodl ve dvaatřiceti letech ukončit hráčskou kariéru útočník František Gerhát. Slovenský forvard spojil celou svou profesionální hokejovou dráhu s Litvínovem. Po třinácti sezónách v extralize se tak loučí s hokejem střelec jednoho z nejdůležitějších gólů litvínovské historie. Gery, děkujeme za vše!

Rozhovory29.04.2022

Titul byl zážitek, shodují se Hübl s Lukešem

Viktor Hübl s Františkem Lukešem neodmyslitelně patří k litvínovskému hokeji. Oba okupují čelní příčky většiny historických klubových statistik. Patřili k důležitým členům mistrovského kádru v roce 2015. V nové sezóně už ale za Vervu v extraligových kláních nenastoupí. Klub chystá slavnostní vyřazení jejich čísel a rozlučkovou exhibici. V obsáhlém rozhovoru litvínovská "dvojčata" rozebrala kariéru v Litvínově.

Ze zákulisí25.04.2022

Legendy se loučí!

Každá cesta má svůj konec. A cesta dvou legendárních hráčů v litvínovských barvách ke svému konci dospěla. V další sezóně už čísla #16 a #26 v černožlutých barvách neuvidíme. Ani nikdy potom, protože tato čísla budou navždy vyřazena. Slovy lze jen těžko vyjádřit, co Viktor Hübl a František Lukeš pro hokej v Litvínově udělali. Proto nás čeká dlouhá řada událostí, během nichž vyjádříme poděkování a úctu těmto dvěma legendám. Vanto a Luky, děkujeme z celého našeho černožlutého srdce!

Ohlasy po utkání08.03.2022

13. místo? Obrovské zklamání, říká Patrik Zdráhal

Patrik Zdráhal v utkání s Energií patřil opět k aktivním hráčům. Verva ale duel o vše se svým soupeřem nezvládla, podlehla 1:3 a sezóna pro Litvínov končí 13. místem. Jak hodnotil zápas a sezónu nejlepší střelec chemiků?

Ohlasy po utkání08.03.2022

Tisková konference po utkání s Energií

Trenéři Vladimír Růžička a Tomáš Mariška hodnotí poslední utkání základní části.

Ohlasy po utkání06.03.2022

Rozhodla lepší produktivita Olomouce, říká Hübl

Kapitán týmu Viktor Hübl asistencí na druhý gól Vervy zaznamenal svou 500. přihrávku v nejvyšší soutěži. Chemici ale utkání nezvládli a prohráli 2:3. Jak hodnotil litvínovský matador duel s Olomoucí?

Ohlasy po utkání06.03.2022

Rozhodla lepší produktivita Olomouce, říká Hübl

Kapitán týmu Viktor Hübl asistencí na druhý gól Vervy zaznamenal svou 500. přihrávku v nejvyšší soutěži. Chemici ale utkání nezvládli a prohráli 2:3. Jak hodnotil litvínovský matador duel s Olomoucí?

Další stránky
123456>>