Konto našeho srdce 13.08.2023
Autor: Vladislav Kollert

Konto našeho srdce, Nadační fond FK Teplice a Rotaract club Most pomohly tříleté Majdalence

Ve Sportovní hale Most proběhl v sobotu 6. srpna charitativní florbalový turnaj. Cílem bylo pomoci Majdalence Adámkové, která trpí spinální muskulární atrofií, a pomáhají jí rehabilitační pobyty. Konto našeho srdce společně s pořadatelem Rotaract Most a naším sportovním partnerem FK Teplice a jeho Nadačním fondem se rozhodly spojit finanční prostředky a síly v pomoci malé Majdalence.

Rotaract Most přispěl výtěžkem z charitativního florbalového turnaje částkou 17 000 Kč a stejnou výší přispěl Nadační fond FK Teplice a Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov. Šek v celkové hodnotě 51 000 Kč předali za teplické fotbalisty Alice Tylová a Admir Ljevakovič, za Rotaract clubu Most presidentka Michaela Tuzarová a za litvínovský klub Martin Havelka a Libor Weber.

Zápasy - Dorost 30.09.2023

Dorostenci v Táboře řádili, nasázeli mu deset branek

Dorostenci litvínovské Vervy rozstříleli Tábor vysoko 10:2. Hned šestkrát se dokázali trefit ve druhé třetině a u stejného počtu branek byl i nezastavitelný Bednařík.
Více >
Zápasy - Junioři 30.09.2023

Srdnatý výkon na body nestačil. junioři podlehli Spartě

Litvínovská juniorka se statečně rvala na ledě Sparty. S Pražany dokázala držet krok po celý průběh utkání. V závěru Matěj Maštalířský v dramatickém duelu srovnal na 4:4, ale sparťané přispěchali s rychlou reakcí, na kterou chemici nenašli odpověď.
Více >
Zápasy - Dorost 28.09.2023

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
Více >